موسسه حقوقی علی بابا

خرید شرکت ثبت شده

روند خرید و فروش شرکت ثبت شده

در برخی از موقعیت ها ممکن است شما قصد شرکت در یک مزایده را داشته باشید که از شرایط آن، داشتن شرکت ثبت شده است. یا ممکن است زمان و اطلاعات کافی برای ثبت شرکت را نداشته باشید. بنابراین به دنبال خرید شرکتی که از پیش ثبت شده است خواهید بود.

هزینه های خرید و فروش شرکت

هزینه خرید و فروش شرکت به مسائل مختلفی بستگی دارد. از جمله نوع شرکت، شرکت سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود، رتبه شرکت(رتبه پیمانکاری، رتبه مشاوره و…)، مدت زمانی که از ثبت شرکت گذشته است، دارا بودن یا نبودن کد اقتصادی، داشتن یا نداشتن بدهی مالیاتی و…

مزایای خرید شرکت ثبت شده

اولین مزیتی که خرید شرکت ثبت شده دارد، صرفه جویی در زمان است. مراحل ثبت شرکت مانند اخذ کد اقتصادی، گواهی مالیات بر ارزش افزوده، گواهی عدم سوء پیشینه و… زمان زیادی از شما می گیرند که با خرید شرکت ثبت شده این مراحل را طی نمی کنید.

همچنین با خرید شرکت ثبت شده، شما می توانید از پیشینه کاری شرکت خریداری شده به نفع خود استفاده کنید و در مناقصات و مزایده ها شانس بیشتری داشته باشید.

به طور کلی می توان مزایای خرید شرکت ثبت شده را به شرح زیر خلاصه کرد:

 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • عدم نیاز به اخذ کد اقتصادی
 • عدم نیاز به اخذ گواهی مالیات بر ارزش افزوده
 • عدم الزام به داشتن گواهی عدم سوء پیشینه
 • عدم نیاز به اخذ مجوز برای شرکت
 • عدم نیاز به صرف وقت و هزینه برای رتبه بندی شرکت
 • امکان استفاده از پیشینه شرکت برای منافع کاری
 • و…

مدارک لازم برای خرید شرکت

خرید و فروش شرکت ثبت شده

اگر نمیتوانید پیگیر مراحل ثبت شرکت باشید و کارهای ثبت شرکت را انجام دهید و فرصت این کار را ندارند برای خرید  شرکت رتبه دار و خرید شرکت بدون رتبه میتوانید به موسسه ی با سابقه و باتجربه ی تکسفیر مراجعه کنید .

برای افرادی که زمان کافی برای ثبت شرکت ندارند و زمانی را ندارند تا برای اخذ رتبه ی شرکت خود بگذارند، خرید شرکت ثبت شده یا آماده راه مناسبی برای رسیدن به اهداف است .

خرید و فروش شرکت

هزینه خرید و فروش شرکت

در زمینه ی هزینه خرید و فروش شرکت مسائل گوناگونی تعیین کننده ی هزینه ی شرکت هستند نوع شرکت و توجه به شرکت سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود و… از اولین موارد است که در هزینه ی خرید و فروش شرکت نقش بسزایی دارد،‌ اگر شرکتی رتبه داشته باشد هزینه آن بالا تر از شرکتی است که رتبه نداشته باشد .

همچنین‌ نوع رتبه شرکت از قبیل رتبه پیمانکاری ،‌ رتبه مشاور و… متفاوت است ،‌ مدت زمانی که از ثبت شرکت گذشته باشد تاثیر گذار است و هرچه شرکت قدیمی تر باشد قیمت آن بالا تر است ، دارا بودن کد اقتصادی و نداشتن بدهی مالیاتی توسط آن شرکت بسیار مهم است ، در شرکت های رتبه دار هرچه زمان حضور مهندس در شرکت بیشتر باقیمانده باشد آن شرکت از هزینه ی بالاتری برخوردار است .

برای شرکت در مناقصات و مزیدات و پیروزی و کسب اعتماد کارفرما و موفقیت در کار خود باید با توجه به فعالیت اقتصادی خود به خرید رتبه بندی اقدام کنید .

خرید شرکت

مزایای خرید شرکت ثبت شده

با خرید  شرکت آماده  در زمان صرفه جویی میکنید زیرا شما زمانی را صرف انجام مراحل ثبت شرکت نمیکنید ،مراحلی مثل اخذ کد اقتصادی ، گواهی مالیات بر ارزش افزوده را طی نمیکنید و از سابقه ی شرکت خود میتوانید استفاده کنید همچنین نیازی نیست زمان خود را صرف گواهی عدم سوء پیشنه برای انجام مراحل ثبت شرکت کنید .

اگر شرکتی که شما خریداری کرده اید کارکرد داشته باشد میتوانید از سابقه و رزومه‌ی شرکت در فعالیت ها و کسب و کار خود استفاده کنید و دارای اعتبار بیشتری در انجام کار ها در دید کارفرما خواهید داشت .

اگر شرکت شما دارای رتبه باشد با پشت گرمی بیشتری در مزایدات و مناقصات شرکت ها خواهید داشت و زمان خود را برای انجام مراحل اخذ رتبه تلف نخواهید کرد. و وقت خود را صرف رشد اقتصادی و کاری خود میکنید .

هنگامی که بخواهید شرکت مد نظر خود را خریداری کنید بدون هیچ اتلاف وقت و بدون هیچ دردسری صاحب تمام دارایی‌ها ، سهام و یا سهم‌الشرکه و… میشوید .

با رتبه بندی شرکت ها و گرید شرکت ها میتوانید برای کار فرمایان رتبه ی خود را مشخص کنید تا اعتبار شما و شرکتتان و صلاحیت شما به وضوح مشخص شود تا در مناقصات و مزایدات شرکتها امتیاز کسب کنید .

خرید کلیه ی رتبه شرکتها در رشته های گوناگون را به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر بسپارید .

خرید رتبه ی شرکت های مشاور در رشته های : شهرسازی و معماری ، راه و ترابری ، مهندسی آب مطالعات کشاورزان ، مخابرات ، انرژی ، معدن ، صنعت ،نفت و گاز را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید .

خرید رتبه ی شرکت های پیمانکاری در رشته ی ،ساختمان ،صنعت و معدن ، راه و ترابری ، ارتباطات ، نفت و گاز ، تاسیسات ،کشاورزی ،آب ،انرژی ،مرمت آثار باستانی ،کاوش های زمینی ره به موسسه ی با تجربه و با سابقه ی تکسفیر بسپارید .

خرید رتبه شرکت های انفورماتیک در انواع رشته های تولید و پشتیبانی موارد سخت‌افزاری Mainframe  ،تولید و ارائه بخش های رایانه‌ ای غیرMainframe  ، تولید و ارائه قطعات جانبی و ملزومات ، تولید و ارائه دستگاه‌های جانبی ، تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش کاربر ، تولید ، ارائه و پشتیبانی پکیج های نرم‌افزاری از جمله نرم افزارهای محتوا محور ، ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای پایه ، سیستم و ابزارها ، خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی ، شبکه داده‌های مخابراتی و رایانه ای ، تامین امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات ( پنتست ) ، مشاوره ، طرح ریزی و نظارت بر اجرای پروژه های انفورماتیکی ، آموزش و پژوهش در حوزه های انفورماتیک ، خدمات پشتیبانی در حوزه های انفورماتیک ، سیستم های اتوماسیون صنعتی و سازمانی ، ارائه سیستم های ویژه را به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر بسپارید .

همچنین میتوانید در خرید شرکت با رتبه بندی شرکت های EPC طرح و ساخت در کلیه ی رشته ها اعم از رشته طرح و ساخت ساختمان ، رشته طرح و ساخت آب ، رشته طرح و ساخت راه و ترابری،کشاورزی ، دامپروری و منابع طبیعی به موسسه تکسفیر مراجعه کنید و در امنیت کامل و با هزینه ای مناسب و به بهترین نوع ممکن به خرید شرکت خود به صورت رتبه دار در هر زمینه ،رشته ، و هر پایه و رتبه ای ( 1و 2 و 3) بپردازید .

مدارک خرید شرکت

برای خرید و فروش شرکت، مدارک زیادی لازم ندارید. مدارک مورد نیاز برای خرید یا فروش یک شرکت شامل موارد زیر می باشد:

 • مدارک شناسایی، کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضا و سهامداران فعلی و جدید شرکت
 • کپی از روزنامه رسمی تاسیس و آگهی تاسیس شرکت
 • اگر تغییراتی در شرکت ها انجام شد تهیه ی کپی از آگهی آخرین تغییرات شرکت

سخن پایانی

خرید شرکت آماده، همانطور که ذکر شد می تواند به صرفه جویی در وقت و هزینه شما کمک کند. اگر شما زمان لازم برای طی کردن پروسه خرید شرکت یا فروش شرکت را ندارید و یا نسب به پروسه آن آگاهی و دانش لازم را ندارید، مشاورین حقوقی علی بابا می توانند به شما کمک کنند.

همچنین شما می توانید مقاله دیگر ما در خصوص نحوه ثبت شرکت دانش بنیان را مطالعه بفرمایید.

شروع گفت و گو
سلام

برای مشاوره رایگان از طریق واتس آپ کلیک کنید